Jesteśmy grupą ludzi podejmujących współpracę i działania dla realizacji celów dla których zostało powołane nasze stowarzyszenie.
Pracując dla AGRADO współtworzymy otwartą i kreatywną społeczność, opartą na życzliwym dialogu, bliskości w relacjach oraz pasji i wytrwałości w działaniu.
Poprzez twórczą integracje umacniamy więzi społeczne, zaangażowanie w życie oraz kształtujemy poczucie odpowiedzialności za siebie i innych .





Poniżej znajdziesz odpowiedź na kilka pytań, które słyszymy na co dzień od ludzi, których spotkamy w trakcie naszych działań
AGRADO to grupa ludzi w działaniu,
pewnego rodzaju droga współpracy, która jest:
odwagą bycia i uśmiechu
odwagą wrażliwości i opieki
odwagą myślenia i działania
odwagą spotkaniem z cierpieniem
odwagą trudnej rozmowy i milczenia



